HAKKIMIZDA
Şal Dünyası..Taner Textil

Hakkımızda;

Şal Dünyası..Taner Textil alanında profesyonel ekibi ile beraber günlük yaşamımızda birçok  İş yerlerine Hizmet vermekteyiz

Bu noktada günümüzde birçok insanın Taner Textil  firmasını tercih ediyor olmasının etken sebepleri arasında karşılıklı sözleşmeler dahilinde her iki tarafında yasal sorumluluklarının bilinci ile beraber hareket etmesi sağlanıyor olduğu gibi bu sürecin en iyi şekilde değerlendirilmesi gözlenmektedir.

Şal Dünyası..Taner Textil ..Şal çeşitleri & Seccade Çeşitleri ,Döşemelik Kumaş, hizmetleri   vermekte olan bir firmadır. 

İnsanların genel olarak aradıklarını rahat bir şekilde sonuca ulaştırmak istediğini göz önünde bulunduracak olursak bu sürece hakim bir şekilde Bize ait olan Fabrikamızda çalışmalar yürütüyor olan Taner Textil ..Şal çeşitleri & Seccade Çeşitleri ,Döşemelik Kumaş,

. Temel amaçları arasında insanlara daima profesyonel bir şekilde hizmet kalitesi sunmayı idealleri arasında bulunduruyor olan firmamız, şüphesiz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına sizlere daima en uygun koşullar altında hizmet sunmaktadır.

Kurumsal anlamda 2004 yılından günümüze dek çalışmalarını yürütüyor olan firmamız genelinde ağırlıklı olarak Taner Textil ..Şal çeşitleri & Seccade Çeşitleri ,Döşemelik Kumaş,,kendi bünyesinde çalışmalarını devam ettirmektedir. uygulanacak teknik adımların takibinin sağlanması ve bire bir oranda etkili bir çalışma süreci içinde bulunuyor olduğumuzu ön plana çıkaracak olursak referanslarımızın bizim firmamızı ne kadar ön plana çıkarıyor olduğunu sizlerde rahat bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Biz alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübeler ile beraber daima uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Hizmet anlayışımızda müşterilerimizin isteklerine en kısa sürede cevap verebilmek ve bu sürecin çok etkili bir boyutta varlığını sürdürmesini sağlayabilmek adına başarılı bir şekilde hizmet sağlamaktayız.

Sunuyor olduğumuz hizmetlerimiz için müşterilerimizden gelecek olan taleplere en iyi düzeyde karşılık verebilmek adına iyi bir şekilde dinliyor, örnek çalışmalarımızı sunuyoruz. Böylelikle insanların rahat etmesini sağlıyor ve yaptığımız iş ile ilgili olarak herhangi bir ekstrem duruma yer vermeden söz verilen tarihler esnasında gerekli teslimatların sağlanması için çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Kalite ve güven daima ön planda tutuluyor ve böylelikle müşterilerimize daima verimli bir çalışma düzeni sağlıyoruz. Bize ulaşmak isterseniz doğrudan web sitemiz içeriğinde yer alan telefon numaralarımız ile mesai saatleri içinde arayabileceğiniz gibi aynı zamanda da dilerseniz İşyerimize doğrudan adresimizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Herhangi bir şekilde istek öneri görüş ve değerlendirmeler ile ilgili olarak siz değerli müşterilerimizin görüşlerine değer veriyor ve gerekli düzenlemeleri sağlıyoruz. Taner Textil ..Şal çeşitleri & Seccade Çeşitleri ,Döşemelik Kumaş, yönelik çalışma stratejileri doğrultusunda emin adımlar ile yürümeyi tercih ediyor ve doğru zamanda Doğru yatırım potansiyeli ile beraber sizlere hizmet veriyoruz.Taner Textil Tiç.
0224 36074 03
Duacınarı mah.devrengeçsk.No:40 yıldırımBursa

Bugün:10 

Tekil:12851 

Aylık:435  

Toplam Ziyaret:125736 

www.şaldünyası.com © 2021